+48 880 434 302 biuro@lookon.pl

Transport drogowy

Innowacyjny system transportu

Połączyliśmy odbiór, przewóz i dystrybucję w jeden zintegrowany proces, co umożliwia nam sprawowanie kontroli nad niezawodnymi i punktualnymi dostawami do naszych klientów. Nasze działania wspierane są przez stale doskonalone rozwiązania informatyczne. Jeden nieduży zespół, który rozumie potrzeby klienta, planuje i śledzi cały proces transportu oraz dba o to, aby dostawa dotarła do odbiorcy.

Dynamiczne trasy spełniające oczekiwania Klientów

Wszystkie trasy planowane są zgodnie z wymaganiami klienta.  Dysponujemy dużą flotą – ponad 500 nowoczesnych pojazdów zoptymalizowanych pod kątem warunków panujących na obsługiwanych przez nas rynkach – oraz narzędziami planowania Online, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom odpowiedni pojazd w dowolny dzień tygodnia. Przystosowana do warunków przemysłowych flota pojazdów pozwala nam szybko dostarczać towary każdego rodzaju. Oferujemy także ekspresowe doręczanie paczek, palet i większych dostaw oraz ładunków pełnych i częściowych

Minimalizacja przeładunków

Nasza koncepcja bezpośrednich dostaw oznacza płynność procesu i krótki czas realizacji (od rezerwacji do dostarczenia). Zamiast korzystać z terminali organizujemy przeładunek z pojazdu na pojazd w zadaszonej przestrzeni, co pozwala na bezpieczne dostarczenie towarów od nadawcy do odbiorcy. Dostawy są starannie monitorowane od początku do końca, a klienci otrzymują wszystkie informacje od tej samej osoby kontaktowej to zupełnie nowa jakość w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym.
To nowoczesny system planowania pozwalający na optymalizację czasu dostawy frachtów stanowi o przewadze konkurencyjnej naszej firmy. System pozwala na wydajne zaplanowanie każdego transportu w dowolny dzień tygodnia na obsługiwanych przez nas rynkach.

Kontakt

+48 880 434 302

Adres

ul. Pilchowicka 27
02-175  Warszawa

E-mail

biuro@lookon.pl

Godziny pracy

Pn.: 9:00 - 17:00
Wt.: 9:00 - 17:00
Śr.: 9:00 - 17:00
Cz.: 9:00 - 17:00
Pt.: 9:00 - 17:00
Sob. - Niedz.: Nieczynne

Napisz do nas